Galeria zdjęć przedszkola SMYK

Wycieczka do zoo

Wybraliśmy się na wycieczkę do zoo. Nasze smyki miały okazję zobaczyć jak żyją, czym się żywią  zwierzęta w zoo. Zapraszamy do obejrzenia galerii z wycieczki.

Zakończenie roku w przedszkolu

W Naszym przedszkolu odbyło się zakończenie roku 2014. Dzieci przygotowały przedstawienie z tej okazji. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Wycieczka do Studio Buffo

Nasze przedszkolaki miały okazję zobaczyć Studio Buffo. Zasiadały na widowni, oraz występowali na scenie pod okiem aktorów Studia Buffo.

Wycieczka do Dinoparku

Nasze przedszkolaki wybrały się do Dinoparku. Pomimo deszczowej zabawy było wiele atrakcji.

Nasze przedszkole SMYK w Nadarzynie

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć naszego przedszkola SMYK. Dbamy o dobrą atmosferę i radość naszych smyków.

Przedstawienie w gimnazjum

Nasze dziele przedszkolaki wystawiły incenizacje w gimnazjum w Nadarzynie. Przedstawienie było elementem Festiwalu Małych Form Teatralnych.

Piknik w przedszkolu SMYK

W ciepły, słoneczny dzień odbył się w naszym przedszkolu piknik. Udział brały nie tylko dzieci, ale również i ich rodzice. Dobrej zabawie towarzyszył grill, oraz różne atrakcje m.in.malowanie twarzy naszym przedszkolakom.

Koziołek Matołek w Przedszkolu w Nadarzynie

Nasze przedszkole w Nadarzynie odwiedził Koziołek Matołek. Dzieci brały czynny udział w zabawach z Koziołkiem. Było dużo zabawy i radości. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Bal karnawałowy 2015 w przedszkolu SMYK

W Naszym przedszkolu SMYK odbył się bal karnawałowy 2015. Dzieci przebrały się w różnorodne kolorowe stroje, zarówno księżniczki jaki i postacie z bajek. Na buziach Naszych smyków widać było uśmiech przy wspólnej zabawie. Zapraszamy do obejrzenia galerii.