Zasady organizacji przedszkola SMYK

1. Czas pracy przedszkola.
Nasze przedszkole pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 18.00.
Rok szkolny trwa dla nas 11 miesięcy tj. od 01 sierpnia do 31 czerwca. W lipcu przedszkole jest zamknięte ( wyjątkowo w roku przedszkolnym 2019/2020 pracujemy całe wakacje lipiec - sierpień z powodu wcześniejszego zamkniecia placówki przez COVID-19).

2. Grupy
W naszym przedszkolu istnieje pięć grup wiekowych:
-Zerówka
- Mali Odkrywcy
-Sówki Mądre Główk
-Leśne Skrzaty
-Muchomorki
Każda grupa liczy max do 24 dzieci, nad którymi opiekę sprawuje kompetentny i życzliwy nauczyciel wraz z asystentem. Wszyscy pracownicy placówki dbają o przyjazną i bezpieczną atmosferę naszych podopiecznych.

3. Posiłki
Dysponując własną nowoczesną  kuchnią.
Szef kuchni przygotowuje cztery ( I śniadanie,II śniadanie w formie warzyw i owoców, obiad – najmłodsze dzieci obiad czyli zupę i II danie mają podane w odstępie 40min, I podwieczorek, II podwieczorek ) smaczne, zdrowe i urozmaicone, domowe posiłki wg menu odpowiednio dostosowanego do potrzeb danych grup wiekowych.
Serwowane przez nas zestawy posiłków zostały opracowane zgodnie z zasadami zdrowego odżywiania. Nasze posiłki przygotowywane są jak u Babci,  tylko i wyłącznie ze świeżych produktów bez używania konserwantów.
Uwzględniamy diety dzieci z alergiami pokarmowymi.

4. Wypoczynek
Po obiedzie dzieci we wszystkich grupach mają czas na odpoczynek. wyciszenie, słuchają bajek, relaksującej muzyki. Jednakże nie jest to tradycyjne leżakowanie, Jeśli dziecko nie chce skorzystać z krótkiej drzemki może w tym czasie pooglądać książkę, wysłuchać opowiadania, odpocząć.
Chętne dzieci z grupy najmłodszej mają wybór pomiędzy krótkim odpoczynkiem lub możliwością snu.

Poniżej regulamin Naszego przedszkola.
regulamin.pdf [POBIERZ]

Zapisy do przedszkola

Zapisz dziecko do Naszego Przedszkola SMYK w Nadarzynie. Przyjmujemy wszystkie chętne dzieci w wieku 2 - 6 lat. Rekturacja cały rok.

O nas

Dowiedz się więcej o naszym przedszkolu SMYK w Nadarzynie. Istniejemy od 2006 r. W naszym przedszkolu najważniejsze jest dobro Twojego dziecka.

Galeria

Zobacz zdjęcia Naszych smyków z różnych uroczystości, oraz wycieczek. Byliśmy w wielu miejscach i zawsze towarzyszył nam dobry nastrój.

Kontakt

Skontaktuj się z Nami telefoniczne, bądź mailowo udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. Odwiedź Nas w Nadarzynie.