Piknik w przedszkolu SMYK

uploaded/piknik_w_przedszkolu/piknik_w_przedszkolu_001.jpguploaded/piknik_w_przedszkolu/piknik_w_przedszkolu_002.jpguploaded/piknik_w_przedszkolu/piknik_w_przedszkolu_003.jpguploaded/piknik_w_przedszkolu/piknik_w_przedszkolu_004.jpguploaded/piknik_w_przedszkolu/piknik_w_przedszkolu_005.jpguploaded/piknik_w_przedszkolu/piknik_w_przedszkolu_006.jpguploaded/piknik_w_przedszkolu/piknik_w_przedszkolu_007.jpguploaded/piknik_w_przedszkolu/piknik_w_przedszkolu_008.jpguploaded/piknik_w_przedszkolu/piknik_w_przedszkolu_009.jpguploaded/piknik_w_przedszkolu/piknik_w_przedszkolu_010.jpg

Zapisy do przedszkola

Zapisz dziecko do Naszego Przedszkola SMYK w Nadarzynie. Przyjmujemy wszystkie chętne dzieci w wieku 2 - 6 lat. Rekturacja cały rok.

Wiecej

O nas

Dowiedz się więcej o naszym przedszkolu SMYK w Nadarzynie. Istniejemy od 2006 r. W naszym przedszkolu najważniejsze jest dobro Twojego dziecka.

Wiecej

Galeria

Zobacz zdjęcia Naszych smyków z różnych uroczystości, oraz wycieczek. Byliśmy w wielu miejscach i zawsze towarzyszył nam dobry nastrój.

Wiecej

Kontakt

Skontaktuj się z Nami telefoniczne, bądź mailowo udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. Odwiedź Nas w Nadarzynie.

Wiecej