Zajęcia w przedszkolu w Nadarzynie

1. Zajęcia w ramach czesnego
    - język angielski - 3x w tyg.
    - rytmika
    - gimnastyka korekcyjna
    - stała opieka psychologa
    - kuchcikowo
    - bajkoterapia
    - zajęcia ceramiczne
    - zajęcia teatralne
    - muzykoterapia
    - zajęcia plastyczne
    - codzienna gimnastyka ogólnorozwojowa
    - codzienne zajęcia artystyczne
    - zajęcia z serii Mały Odkrywca, poznajemy tajemnice świata i innych kultur
    - spotkania ze sztuką, przedstawienia teatrzykowe, koncerty muzyczne, spotkania z   ciekawymi ludźmi
    - ćwiczenia logopedyczne

2. Zajęcia dodatkowe
    -angielski – 2* w tyg.
    -plastyka - 1x w tyg.
    -logopedia - 1x w tyg.
    -taniec towarzyski - 2x w tyg.
    -karate - 2x w tyg.
    -balet – 2 * w tyg.
    -integracja sensoryczna 1* w tyg.

3. Diagnozy

Wydajemy diagnozy i opinie o wczesnym wspomaganiu rozwoju dziecka ( WWRD ),
        gotowości szkolnej.

4. Terapie

Prowadzimy terapie WWRD, psychologiczne, logopedyczne, pedagogiczne
          i integracji  sensorycznej.

5. Przedszkolne uroczystości:
    W ciągu roku przedszkolnego oferujemy dzieciom liczne atrakcje i okolicznościowe uroczystości:
    pasowanie na przedszkolaka, andrzejkowe wróżby, mikołajkowe spotkanie i Jasełka wystawiane przez dzieci, obchody Dnia Babci i Dziadka, Bal karnawałowy
    - Czerwiec - Piknik rodzinny połączony z obchodami Dnia Mamy i Dnia Taty.
    Ponadto w ciągu roku, raz w miesiącu oferujemy naszym Smykom przedstawienie teatralne oraz koncert muzyczny. Jak również zaznajamiamy dzieci z tradycjami bożonarodzeniowymi, wielkanocnymi oraz patriotycznymi świętami.
    Organizujemy wycieczki min. do Zoo, Centrum nauki Kopernik, teatru, kina, muzeum, Farma iluzji, Od ziarenka do bochenka, Dinopark, odwiedzamy w najbliższej okolicy różne zakłady usługowe tj. weterynarz, fryzjer, pielęgniarka i poznajemy tajniki zawodu.
    Również dwa razy do roku organizujemy Noc w Przedszkolu dla naszych Smyków.

Wirtualny dziennik

Już od września 2014 roku w naszym przedszkolu działa nowoczesny system zarządzania przedszkolem “DZIEŃ SMYKA”, który usprawni płynność informacji pomiędzy przedszkolem a rodzicami/opiekunami.

Rodzic/Opiekun będzie miał stały wgląd na zagadnienia jakie są realizowane na poszczególnych zajęciach. Pozwoli mu to na bieżące monitorowanie postępów edukacyjnych dziecka, jak również wspomaga proces wychowawczy.

Funkcja kalendarza zapewni Rodzicom/Opiekunom pełen wgląd we wszystkie informacje dotyczące naszego przedszkola