Zapisy do Naszego Przedszkola SMYK

Zapisy:

Obecnie prowadzimy zapisy do wszystkich grup wiekowych 2.6,3,4,5, 6 latków. Zapraszamy.

- Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,6 - 6 lat.
- Rekrutacja do naszej placówki trwa cały rok.
- Dzieci przyjmowane są według kolejności zgłoszeń.
- Pierwszeństwo mają dzieci, których rodzeństwo uczęszczało/uczęszcza do przedszkola SMYK
- Należy złożyć wypełniony kwestionariusz osobowy
- Dzieci wpisywane są na listę po wpłaceniu przez rodziców "wpisowego"
- Liczba miejsc jest ograniczona

Czesne od września 2023r wynosi 900 zł ( drugie dziecko 850zł ), wpisowe 400zł

Karta zgłoszeniowa w załączniku.

karta_zgloszeniowa.doc [POBIERZ]

Zapisy do przedszkola

Zapisz dziecko do Naszego Przedszkola SMYK w Nadarzynie. Przyjmujemy wszystkie chętne dzieci w wieku 2 - 6 lat. Rekturacja cały rok.

O nas

Dowiedz się więcej o naszym przedszkolu SMYK w Nadarzynie. Istniejemy od 2006 r. W naszym przedszkolu najważniejsze jest dobro Twojego dziecka.

Galeria

Zobacz zdjęcia Naszych smyków z różnych uroczystości, oraz wycieczek. Byliśmy w wielu miejscach i zawsze towarzyszył nam dobry nastrój.

Kontakt

Skontaktuj się z Nami telefoniczne, bądź mailowo udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. Odwiedź Nas w Nadarzynie.